12 zabavnih velikonočnih iger, ki se bodo igrale to pomlad

12 najboljših velikonočnih iger za odrasle, otroke ali najstnike! Igrajte te z družino na velikonočno nedeljo ali priredite zabavo na prostem v svoji cerkvi in ​​igrajte z družino in prijatelji! V nekaj minutah lahko zmagajo v slogovnih igrah, tako da delajo za vse starosti - predšolske in starejše!

Teh 12 zabavnih Velikonočne igre so popoln način za dobrodošlico pomladi! Z igrami, vključno s štafetami za velikonočna jajca, velikonočno minuto za zmago v igrah in še več, se najde nekaj za vsakogar! Odlične velikonočne igre za otroke in odrasle.

12+ spomladanskih zabavnih iger in velikonočnih zabav, da se bodo gostje smejali celo noč, tako zabavno in smešno!
odpoved odgovornosti za podružnice
Smešne velikonočne igre za vse starosti

V pomladi je le nekaj čarobnega. Mogoče je to dejstvo, da ste lahko več kot pet minut zunaj, ne da bi zmrznili, ali da so svetlobne ure daljše ali pa se pisano cvetje pojavlja povsod. Kdo ve.

Robin Williams je imel prav, ko je rekel: 'Pomlad je način, da narava reče, zabavajmo se.'

Torej seveda, ko je bilo vreme končno dovolj toplo, da sem bil nekaj minut zunaj, sem priredil zabavo, da proslavim pomlad.

Vse podrobnosti si lahko ogledate v spomladanska zabava tukaj , ampak hotel sem vam dati razlog, da si priredite svoje pomladno praznovanje, prav 12 razlogov v obliki 12 zabavnih velikonočnih iger, ki bi jih morali igrati za praznovanje pomladi, ko ste končno tu!

Toda opozorite, morda se preveč smejete, da bi dejansko prebrodili vse.

Če iščete nekaj boljšega za majhne otroke, to Velikonočni lov na smeti ali Velikonočna igra bingo morda bolje ustreza!

12+ spomladanskih zabavnih iger, da se bodo gostje smejali celo noč, tako zabavno in smešno!

12 zabavnih velikonočnih iger

Potrebščine za te velikonočne igre

Ta seznam zalog je namenjen igranju vseh spodaj naštetih iger. Potrošni material za posamezne igre najdete v navodilih za igro. Uživajte!

Kako igrati te velikonočne igre

Obstaja nekaj različnih načinov igranja teh iger.

Za skupine šest ali manj - Igrajte igre Minut za slog zmage kjer imate, da vsaka oseba igra vsako od iger, hkrati. Igralci poskušajo kot prvo dokončati vsako igro.

Za skupine več kot šest - Razdelite svojo skupino na enako velike ekipe (tj. Razdelite se na ekipe po šest ali štiri ekipe, odvisno od tega, koliko ljudi imate). Za vsako igro naj vsaka ekipa pošlje predstavnika svoje ekipe, ki bo igral igro, predstavniki ekipe pa se bodo med seboj pomerili, da bodo prvi zaključili vsako igro.

Kako ohraniti rezultat za te pomladne igre

Zmagovalni ekipi lahko preprosto dodelite eno točko za vsako zmago, ali če želite, da je nekoliko bolj pravična, lahko zmagovalni ekipi dodelite pet točk, 2. mesto tri točke in tretje mesto eno točko.

Ekipa, ki ima na koncu največ skupnega zneska, osvoji nagrado. Lahko dobite tukaj je na voljo brezplačna karta za tiskanje !

Če igrate posamezno tekmovanje, lahko dobite zmagovalca na igro ali pa na koncu obdržite rezultat v vseh igrah za enega velikega zmagovalca!

Navodila za te velikonočne zabavne igre

# 1 - Rele za lov na jajca

Potrebne potrebščine:

Kako igrati:

Skrij plastična jajca kot bi za Velikonočni lov na jajca , poskrbite, da bo za vsakega igralca skritih dovolj jajc.

Vsako ekipo postavite v ravno črto. Prvi igralec vsake ekipe mora teči na določeno območje, najti jajčece in se vrniti v svojo ekipo.

Naslednji igralec mora storiti enako, tako da nadaljuje, dokler vsaka oseba v ekipi ne najde jajčeca.

Zmaga prva ekipa, ki mora vsak igralec najti jajce (ali prva ekipa, ki najde določeno število jajčec, če številke ekip sploh niso)!

Opomba - jajca lahko napolnite, če ne lovite velikonočnih jajc ali pa sladkarij kakršne koli vrste, ali pa namesto tega kot del igre uporabite prazna plastična jajca. Samo poskrbite, da bodo igralci vedeli, da so prazni, ali pa boste imeli veliko razočaranih ljudi.

Nadgradnja za starejše otroke / odrasle:

Da bo bolj zahtevno, dajte vsaki ekipi dodeljeno barvo jajc, vzorec, ki ga želite najti, ali celo jajca z določeno nalepko (kot mora ena oseba najti vse zvezde, ena mora najti srca itd.).

Ko gredo na lov na jajca, jih morajo najti le znotraj določene barve / vzorca / itd. in ga prinesi nazaj. Če uporabljate več barv na ekipo, kupite ta paket jajc ki imajo obilo peščice barv jajc!

Ali poskusite katero koli od teh drugih kreativne ideje za lov na velikonočna jajca v obliki releja namesto tega!

12 velikonočnih iger in dejavnosti, ki so kot nalašč za velikonočni vikend! Vse od idej za lov na velikonočna jajca do velikonočnih minut za zmago v igrah!

# 2 - To je Popsicle Time

Zaloge:

1. Dixie skodelice
  2. Žele fižol
  3. Popsicle palčke

Vsakemu igralcu dajte malo skodelice, napolnjene s Jelly Belly fižol in a popsicle palica .

Ko se igra začne, morajo igralci dati palico za pops v usta in ji nato dodati Jelly Belly Beans, dokler ne uravnotežijo šest Jelly Belly Fižol na popsicle palico za zmago.

Nadgraditev za mlajše otroke:

Ta igra je za mlajše otroke nekoliko težja. Namesto da bi naredili šest žele fižolov, poglejte, ali lahko za zmago dosežejo dva uravnoteženja.

# 3 - Ne pomladni oddih (igra za dva igralca)

Zaloge:

angelske številke doreen virtue

Ta igra se igra kot metanje vodnega balona, ​​vendar z napolnjenimi velikonočnimi jajci.

Naj se po en igralec iz vsake ekipe postavi v vodoravno črto, nato pa naj se njegov soigralec postavi proti njima v vzporedni črti. Dajte vsaki ekipi a plastično jajce napolnjena z Jelly Belly fižol .

En soigralec bo jajce vrgel drugemu soigralcu in ga mora ujeti, ne da bi ga zlomil. Če padejo jajce ali jajce razbijejo in razlijejo žele fižol iz njega so zunaj.

Po vsakem premetavanju mora eden od soigralcev narediti korak nazaj in spet premetavati. Zmaga zadnja ekipa, ki je spustila jajce.

Namesto da uporabite plastično jajce z žele fižolom, uporabite penasta jajca, kot so ta namesto tega.

Če ga ujamejo, naredijo korak nazaj in spet vržejo. Če ga spustijo, ostanejo tam, kjer so. Kdor ga enkrat ulovi, je zmagovalec! Ali še bolje, vsi so zmagovalci za sodelovanje!

# 4 - Čiščenje spomladi

• Majhne sklede
  • Žele fižol v petih različnih barvah (npr. rdeča, vijolična, modra, zelena in oranžna) - vse skupaj
  • Pet prozornih plastičnih kozarcev na igralca

Dajte vsakemu igralcu a skledo polna petih različnih barv Jelly Belly fižol na primer rdeča, vijolična, modra, zelena in oranžna, s čimer se prepričajte, da imajo vsi enako natančno število žele fižola. Pet skodelic na igralca postavite okoli njih v krog.

Igralci morajo skodelico žele fižola razvrstiti tako, da naenkrat izberejo po en fižol Jelly Belly in ga nato postavijo v eno od skodelic, pri čemer skodelico označijo samo za to barvo.

Prvi igralec, ki je svoj žele fižol razvrstil v pet skodelic, najprej zmaga.

Namesto da bi jim dali različne skodelice za razvrščanje, jim samo dajte škatlo ali mizo, na katero bodo razvrščeni. Še vedno jih morajo razvrstiti, vendar lahko odstranite vse premikanje, da bo igra šla nekoliko hitreje.

# 5 - Igrajmo žogo

1. Tabela
  2. Steklenice
  3. Pena baseball (zaradi tega je namenoma nekoliko težje)

Steklenice zložite eno na drugo, tako da boste imeli piramido s tremi na dnu, dvema na sredini in eno na vrhu.

Igralci morajo stati za črto in metati baseballs, da potrkajo kup steklenice popolnoma s površine, samo z baseballom, kot je priljubljena pustna igra .

Če se igrate z mlajšimi otroki, lahko stojijo bližje in samo strmoglavijo stolp, ne pa z mize.

Naredite stvari bolj zahtevne, tako da si predočite pred očmi. Samo poskrbite, da ni nihče drug nikjer v bližini premetavanja.

Če jim zaslepite oči, priporočam tudi partnerja, ki bo dal navodila, kam naj mečejo.

# 6 - Žlica polna sladkorja

Napolnite skledo popolnoma polno Jelly Belly fižol . Posodo postavite na mizo na eni strani sobe.

Dajte vsaki ekipi a žlico in majhno skodelico. Igralci morajo prenesti fižol Jelly Belly iz posode v svojo majhno skodelico s samo priloženo žlico, ki mora biti v igralčevih ustih kadar koli se dotakne želeja.

Skodelice postavite na mizo na drugi strani sobe. Igralci morajo v žlico dobiti žele fižol, nato pa z žlico (in žele fižol) v ustih hoditi na drugo stran sobe.

Brez teka iz varnostnih razlogov!

Odnesite žele fižol na drugo stran in si z njim napolnite skodelico. Nadaljujte, dokler se skodelica ne napolni.

# 7 - Spring Up

Igralci morajo obdržati tri spomladanski barvni baloni gor v zrak. Če jih lahko igralci držijo več kot minuto, začnite dodajati dodaten balon na 30 sekund, dokler nekdo ne pride ven.

Če je preveč težko, naj poskusijo znova z dvema balonoma.

Igrajte isto igro, vendar jim dajte le en balon, da bodo nadaljevali.

# 8 - Spring Fling

Povežite konce konca svilene rože do koncev dejanske kovinske vzmeti (tuljave), preizkusite, ali se cvetovi odbijajo.

Vsakemu igralcu podarite cvet s pritrjeno vzmetjo in majhno skodelico fižola Jelly Belly.

brezplačna božična igra z levo in desno stran

Igralci položijo enega od Jelly Belly Fižolja sredi vzmetne rože, nato pa morajo potisniti vzmet navzdol, da Jelly Belly Bean vzmeti.

Lahko pa igrate prvo osebo, ki je ujela pet svojih vzmetenih Jelly Belly fižol ali pa jih prosite, da spomladi Jelly Belly fižola soigralcu.

Kakor koli že, precej smešno.

Igrajte to kot skupinsko igro. Ena oseba vzame rože drugi osebi, ki jih poskuša ujeti.

Želeni fižol ponavadi gre povsod, zato je smešno gledati!

# 9 - Swing Into Spring

Podarite članu vsake ekipe majhen šopek ponarejene svilene rože . Drugi član ekipe mora metati a plastična pisanica iz določene 'pitching' črte, prvi igralec pa mora poskusiti udariti jajce s cvetjem (kot je baseball).

Prvi igralec, ki je zadel in odprl pet plastična jajca z rožami zmaga.

Premaknite vrvico 'pitching' bližje, pustite otrokom, da jajca vržejo k sebi ali pa jim dovolite, da udarijo jajca plastični čajnik .

# 10 - Puddle Jumper

• Prazne steklenice za vodo
  • Jelly Fižol

Vsaki ekipi dajte dve vodi steklenice , eno popolnoma napolnjeno z Jelly Belly fižol drugi pa popolnoma prazen.

Igralci morajo prenesti ves fižol Jelly Belly iz ene steklenice za vodo v drugo.

Če na tla spustijo fižol Jelly Belly, morajo tiste, ki so padli, spraviti nazaj v steklenico, v kateri so začeli, in nadaljevati.

Prvi igralec, ki je prenesel vse žele fižole, zmaga.

Naj bo igra za dva igralca. Ena oseba naj drži prazno steklenico, medtem ko druga prenaša žele fižol.

Ali pa uporabite prazne 2-litrske steklenice s soda z žele fižolom in kos traku, ki povezuje obe steklenici (kot v tej otroška igra tuširanja ).

# 11 - Sladka kot pomlad

Izberite 3-4 pomladi Recepti s fižola iz želeja s tega seznama kot so jagodni kolači, sadna solata in jagodičja. Dajte vsaki ekipi a skledo polno Jelly Belly fižola, ki vključuje potrebne Jelly Belly fižol za izbrane recepte IN drugo Jelly Belly fižol .

Poleg sklede zrna Jelly Belly dajte vsaki ekipi tudi kartico z recepti, ki vsebuje samo imena okusov (ne slike) za vsak recept, ki ga mora 'pripraviti'.

Ko rečete 'pojdi', morajo ekipe sestaviti pravilne kombinacije fižola Jelly Belly za izbrane recepte, tako da v priloženi posodi poskusijo fižol Jelly Belly.

Prva ekipa, ki je naredila vse recepte, zmaga.

Namesto besed jim dajte kartice s slikami iz želeja. Tako je to veliko lažje in upamo, da jim preprečuje, da bi samo pojedli ves žele!

# 12 - Pomladanska vročina (dva igralca)

Vsako ekipo ohladite perite krpo . Igralci naj stojijo nasproti drug drugemu, približno 10 metrov narazen - tako kot pri metanju jajc zgoraj.

En soigralec mora metati ohlajena krpa za pranje na čelo drugega, da jim 'ohladi' spomladansko mrzlico.

Prva ekipa, ki je dobila ohlajena krpa za pranje da ostanejo na čelu soigralca (brez pomoči soigralca), zmaga.

Vsaki ekipi dajte dve krpici, po eno na igralca. Ekipe morajo biti prve, ki dobijo eno krpo za pranje na mestu vsakega igralca.

Igralci lahko vržejo istočasno ali v različnih urah, toda ko se krpa za pranje prisloni na glavo enega igralca, mora tam ostati, medtem ko metajo!

Če krpa za pranje odpade, ko se premetava s soigralcem, jo ​​mora vrniti soigralcu, jo vrči in spet spraviti.

Potrebujete več idej za igre? Oglejte si ta čudovit seznam več 30 zabavnih velikonočnih dejavnosti - za otroke, odrasle in vse vmes!

Ideje za odlične nagrade za te velikonočne igre

Če igrate igre z enim ali dvema posamičnima zmagovalcema, boste za nagrado želeli dobiti nekaj bolj zanimivega. Če počnete nekaj, kjer zmaga celotna ekipa, se boste morali držati nečesa na cenejši strani.

Tu je nekaj mojih najljubših idej za velikonočne nagrade! Ta seznam je namenjen od nagrad za mlajše otroke do odraslih in starejših do konca!

Če vse drugo ne uspe, pojdite z darilno kartico za odrasle! Vedno je varna stava. In kar koli od tega polnila za velikonočne košare brez sladkarij bi tudi odlične nagrade!

Ne pozabite pripeti teh velikonočnih iger za pozneje!