200+ minut za igre za otroke in odrasle

Ljudje, ki igrajo minute, da bi zmagali v igrah

Minuta za zmago v igrah so ena najlažjih vrst iger na kateri koli zabavi. Igre za vsak praznik, vsako sezono in vsako temo, na katero ste se kdaj spomnili! In minuta za zmago na seznamu iger, ki je primeren za posameznike, ekipe, skupine in celo delovne skupine.

Iskreno, vseeno je, da te minute za zmago izzovejo delo za katero koli starost. To stran dodajte med zaznamke, da boste lahko kadar koli dosegli končno minuto, da boste na njenem seznamu iger zmagali potrebujejo zabavne igre !

Minuta za zmago v igrah za otroke in odrasle, ki bodo vsem všeč

Ta objava vsebuje povezave do izdelkov za vaše udobje. Če kupujete prek mojih povezav, lahko prejmem majhno provizijo brez dodatnih stroškov.

Kakšne so minute za zmago?

Nekaj ​​let nazaj je imel NBC oddajo Minute to Win It, kjer so morali tekmovalci v manj kot minuti opraviti nalogo z gospodinjskimi predmeti, da so se premaknili na naslednji izziv in na koncu osvojili denar.

Ljudje zdaj igrajo minute za zmago, tako kot preproste zabavne igre - včasih imajo dejansko minutno omejitev, drugič pa jih igrajo le kot hitre in enostavne zabavne igre.

Zabavni so, preprosti za igranje, poceni in običajno smešni!

Oglejte si ta videoposnetek, da vidite, kako zabavni so lahko - in to je le nekaj od več kot 200 minut za zmago v igrah na tem seznamu!

Najboljša minuta za zmago v igrah za otroke, najstnike ali celo za odrasle! Več kot 200+ zabavnih iger, ki so kot nalašč za srečanje družine, šolo, šolske zabave in še več! Preproste igre, zabavne timske igre in še veliko več!

Kako igrati minute za zmago

Za igranje minut lahko igrate minute na enega od treh načinov:

Slog št. 1: minuta za zmago za posameznike - človek proti uri

V tej različici bo en igralec poskušal premagati uro za vsako igro. Tako bodo na primer morali poskusiti igro dokončati v minuti (torej minuta, ko si jo bodo izborili).

V nasprotnem primeru dobijo nagrado. Če ne, naj še kdo poskusi. Če se strinjate s tem slogom, priporočam, da za vsako igro izberete drugo osebo.

Kot nadomestno različico tega lahko isto osebo pustite, da nadaljuje z igranjem iger, dokler je ne more dokončati v minuti. Lahko pa bi vsi igrali istočasno vsi (podobno kot pri različici 3 spodaj, vendar pri posameznikih in ne v ekipah) in videli, kdo vse lahko izziv konča v minuti.

Slog # 2: minuta za zmago za skupine

V tem slogu boste za vsako igro izbrali dva igralca, ki se bosta igrala drug proti drugemu, namesto da bi poskušala premagati uro. Tako boste vsaki osebi dali zaloge za igro in videli, kdo lahko konča prvi.

Nagrado dobi prva oseba, ki je končala. Še enkrat, za vsako igro zavrtite skozi pare, po potrebi ponavljajte igralce, vendar to deluje dobro, če imate manjše skupine, tako da lahko vsi sodelujejo v različnih igrah.

Slog # 3: minuta za zmago za ekipe

V tem slogu boste svojo skupino razdelili na dve (ali 3 ali 10, odvisno od števila gostov) ekip. Za vsako igro morajo ekipe izbrati enega igralca, ki se bo med seboj pomeril v igri z ostalimi ekipami.

Tako bo na primer ena oseba iz vsake ekipe dobila zaloge in navodila za igro. Ko rečete iti, vsi tekmujejo, kdo bo prvi dokončal igro.

Prva ekipa, ki konča, dobi 5 točk, druga ekipa 3, tretja ekipa 1, vsi ostali pa nobene. To najbolje deluje, če imate kar nekaj ljudi in je dober način, da vključite vse, ki navijajo za svojo ekipo.

Edini čas, ko resnično potrebujete minuto za zmago v igrah, je, če igrate v moštvih in se ekipe dirkajo med seboj, da bi izpolnile izzive. V tem primeru toplo priporočam, da si priskrbite veliko tablo za suho brisanje ali tablo s plakati in na vrh napišete številko vsake ekipe.

Na levi strani plošče zapišite imena vsake igre ali vsaj številko igre (1, 2, 3 itd.).

Za vsako tekmo prva ekipa, ki konča, prejme pet točk, druga ekipa 3, tretja ekipa 1, druge ekipe pa tega kroga ne dosežejo.

Če želite, da si vsi prislužijo točko, če končajo, nastavite časovnik za vsako igro. Prva ekipa, ki konča, dobi 5, druga ekipa 3, tretja ekipa 2, katera koli druga ekipa, ki konča v minutah, pa 1 točko.

Slednja različica točkovanja bo pomagala ohraniti rezultat nekoliko bližje, če menite, da bi lahko ena ekipa odpihnila drugo.

Tukaj je, kako bi lahko izgledal primerni seznam točk na koncu iger.

Primer za minuto za zmago v igrah

Če bi igrali tam, kjer bo kdo dobil točko, bi to izgledalo nekoliko drugače. Všeč mi je, da ga postavim na veliko tablo, da lahko vsi vidijo, kako gre vsaki ekipi!

Največ minut za zmago lahko igrate s predmeti, ki jih imate po hiši, vendar obstaja nekaj ključnih zalog, ki jih boste najverjetneje želeli kupiti in jih imate pri roki, če se boste pogosto igrali.

V svoji obrtni sobi imam škatlo s temi 10 stvarmi, da se lahko vedno igramo, ko pride družina okrog!

minute za zmago

Drugi viri za odlično minuto za zmago

Običajno uporabljam minute za zmago v igrah na svojih zabavah, ne glede na temo, dejansko pa lahko gostite celo minuto, da osvojite tematsko zabavo. Tu je še nekaj odličnih virov, če želite to narediti!

Najboljših 10 minut za zmago v igrah

Te minute za zmago so tiste, ki sem jih vedno znova izkoristil, samo z različnimi počitniškimi temami! Morda niso nujno najbolj zabavne, vendar jih lahko preprosto zgrabite in spremenite, kakršno koli zabavo imate!

1 - Soočite se s piškotkom

Položite piškotek na čelo nekoga. Za vnos v usta morajo uporabljati samo obrazne mišice (brez rok).

2 - kljubovanje gravitaciji

Vsakemu igralcu podarite tri balone. Vse tri balone morajo minuto držati v zraku.

3 - Steklenica do steklenice

Napolnite eno 2-litrsko steklenico z nečim (Lucky Charms, Jelly Fižol itd.), Nato zalepite na drugo 2-litrsko steklenico - igralci morajo vse prenesti iz ene steklenice v drugo.

4 - Shamrock Shake

Prazno škatlo Kleenex prilepite na par hlačnih cevk, napolnite s kroglicami za namizni tenis, nato nekomu zalepite pas. Stresati se morajo, dokler ne padejo vse kroglice.

5 - Zavijte

Igra z dvema igralcema, pri kateri mora ena oseba drugo osebo zaviti v trakove, toaletni papir ali kaj drugega

6 - Prometni jam

Sladki krompir potisnite po tleh z ene strani sobe na drugo samo z nosom (to sem naredil tudi z zeljem za dan sv. Patrika)

7- Železni mož

S palčko naložite železne matice eno na drugo

stare šole dojenčkov tuš igre

8 - novoletno odštevanje

Polja napolnite z različnim številom zvonov (1–5). Igralci jih morajo stresti in postaviti po številu zvonov.

9 - Proga ovir

Postavite tematsko oviro predmetov po sobi. Igralci morajo iti z enega konca sobe na drugega okoli ovire na preprogi ali brisači.

10 - Izbira skodelic

Postavite jih kot 25 skodelic in jih do polovice napolnite z vodo. Na dno nekaterih skodelic položite nalepko. Igralci morajo izbrati eno skodelico naenkrat, poskušajo najti nalepko.

Smešna minuta za zmago v igrah playpartyplan.com in drugih odličnih zabavnih igrah! lahko

Ultimate Collection of Minute to Win It Games

Tu je najboljša minuta za osvojitev seznama iger!

Kliknite spodnje povezave, da vas popeljejo neposredno do navodil za igre, seznamov zalog in fotografij za posamezne igre.

In vredno je preveriti različne objave, če potrebujete več idej za določene počitnice. Na voljo je dovolj minut za zmago v igrah, ki jih lahko nekoliko spremenite tako, da bodo delovale za kakšen drug praznik ali priložnost! (npr. igre za tuširanje otroka lahko za božič delujejo z različnimi predmeti)

Minut za zmago božične igre in drugi prazniki

Minuta za osvojitev izzivov za posebne priložnosti

Sezonska minuta za zmago v zabavnih igrah

Minuto za zmago v igrah

Ne pozabite ta priročnik označiti in pripeti na minuto za zmago! Posodobljeno bo vsakič, ko objavim nove ideje za igre!