Halloween Dress Up Game

Ta virtualna igra oblačenja Halloween je zabaven in zabaven način za praznovanje noči čarovnic letos z družino in prijatelji! Igralci imajo na voljo le nekaj minut, da se oblečejo v like Halloween s predmeti iz svoje hiše!

Eden najbolj zabavnih delov noči čarovnic je oblačenje v kostume. Najsi gre za šolsko parado kostumov, trik ali zdravljenje ali kostumografsko zabavo - noč čarovnic preprosto ni noč čarovnic brez kostumov!

Ta igra oblačenja Halloween je zabaven način za vključitev duha kostumov Halloween v eno najbolj zabavnih in smešnih Igre za noč čarovnic boste igrali letos! To je nekako kot Lov na smeti za noč čarovnic ampak za noči čarovnic in kostume!

menjava daril belega slona za otroke

In ker večina ljudi letos verjetno ne organizira dejanskih zabav za noč čarovnic, lahko to igro igrate virtualno in še vedno uživate v družbi prijateljev in družine, medtem ko ostanete na varni razdalji! Pravzaprav je bolje tako, da imajo ljudje dostop do vsega, kar si želijo v svoji hiši!

Vključil sem način igranja tudi v živo, če iščete Ideje za zabave za noč čarovnic v prihodnje več kot letos!

Zaloge

Resnično ne potrebujete ničesar drugega kot seznam oblečenih oblačil, ki jih lahko dobite v tej objavi, nekakšno napravo za vsakega igralca, če sodeluje prek Zooma, Googlove klepetalnice »Hangout« ali česa podobnega in 5-minutni časovnik .

Druge zaloge so v obliki vsega, kar lahko naključni ljudje najdejo v svoji hiši za ustvarjanje svojih kostumov!

Oh in nagrade - ne pozabite na nagrade za zmagovalca! Želeli bi nagraditi ljudi za smešne norčije in sodelovanje v tem svojevrstnem tekmovanju kostumov!

Vedno priporočam darilno kartico (oranžno ali črno!), Saj jo lahko pošljete tako rekoč, nekatere pa lahko tudi prevzamete Nagrade za noč čarovnic poslati zmagovalcu ali odložiti pri njihovi hiši, če so blizu.

Človek v maski Vojne zvezd, ki sedi pred računalniškim zaslonom

Kako igrati

Glavni cilj igre je, da se ljudje v določenem roku čim bolje oblečejo v določene like. Za ustvarjanje kostuma lahko uporabijo vse predmete iz svoje hiše, nato pa ga pokažejo na zaslonu.

To je osnovna ideja - tukaj so vse podrobnosti!

Nastavite nekakšen virtualni sestanek in se prepričajte, da imajo vsi povezavo za povabilo in podatke za prijavo.

Naj se vsi istočasno prijavijo in pridejo do mesta, kjer lahko vsi vidijo vse ostale - videti kostume drugih ljudi je zabaven del!

Ko so vsi pripravljeni, razložite pravila igre.

Vi kot gostitelj boste skupini dali lik ali temo, nato pa bodo imeli pet minut časa, da pripravijo najboljši oblečeni kostum, ki predstavlja to temo in kako se prikazuje na njihovem zaslonu.

Cilj je, da so ljudje ustvarjalni in v svoji omari ali hiši uporabljajo vse, kar si omislijo. Obleka in dodatki so najpomembnejši, toda ličila lahko ljudem zagotovo prinesejo prednost.

Izberite teme, ki so primerne za vašo skupino, kot je naša ljubiteljska ekipa Pokemon

Kako zmagati

Po koncu petih minut se morajo vsi igralci vrniti in pokazati svoj kostum na zaslonu. Gostitelj, vi, izbere zmagovalca vsakega kroga in si prisluži točko.

Priporočam, da igrate šest krogov, približno 40-45 minut, vendar sem spodaj vključil dvajset različnih tem in likov. Izberete lahko tudi svojega, če vam ni všeč kateri od mojih!

Igralec z največ točkami na koncu igre osvoji nagrado, o kateri smo že govorili. Če imate neodločen izid, naredite še zadnji krog tiebreakerja med samo dvema igralcema v neodločenem izidu.

Teme oblačenja za noč čarovnic

Vključil sem le nekaj tem in likov za noč čarovnic, ki jih lahko uporabite. Bodite svobodni, bodite kreativni in izberite druge teme, ki najbolj ustrezajo vašemu občinstvu!

Skupinske teme

Ta igra se odlično obnese za pare in družine. Tu je nekaj tematskih idej za večje skupine, ki se igrajo skupaj! Kar koli od tega lahko uporabite tudi za posameznike, katero koli zgornjo temo posameznih likov pa uporabite tudi za skupine.

Nadaljujte z virtualno zabavo

Ko končate z igro oblačenja Halloween, poskusite eno od teh virtualnih iger Halloween!

Nasveti strokovnjakov

Ljudem ne povejte ničesar pred časom tako da stvari ne dobijo pripravljenih in blizu. Bolj zabavno je, da kostume ustvarjamo sproti!

Nagradite ustvarjalnost in trud . Kot sodnik je vaša naloga, da za vsak krog izberete najboljšo nagrado za kostume. Dajte bonus točke (v svoji glavi) za svojo kreativnost v primerjavi s tem, da gremo in vzamemo masko Vojne zvezd iz otroške omare.

Vsak krog dodajte bonus točke kajti kogar koli kostum dobi največ glasov igralcev, ki igrajo. To bo pomagalo, da bodo ljudje angažirani in poskusili.

Skrajšajte časovno omejitev do treh minut, če menite, da bo pet minut predolgo. Ali če naredite prvi krog in so vsi opravljeni hitreje kot pet minut.

Časovnik postavite nekam, kjer ga ljudje vidijo tako da vedo, koliko časa še morajo iti. Še bolje, če lahko nekako prikažete dejanski digitalni odštevalnik.

Naj ljudje razložijo svojo nošo po potrebi pred presojo. Včasih so stvari super kreativne, vendar jih je treba razložiti, zlasti na zaslonu.

Igralci oblečeni v hrano

Pogosta vprašanja o igrah

Katere starosti lahko igrajo to igro?

Ta igra deluje za vse starosti. Celo zabavno je, če se želite igrati s celo družino, ki skupaj ustvarja kostum. V ta namen sem vključil skupinske teme!

Ali obstajajo kakšni predmeti za kostume?

Naj bo družini prijazno, razen tega pa bi moralo biti karkoli poštena igra za kostume.

Kaj če je kravata?

Pridobite eno rezervno temo ali lik, ki ga boste uporabili kot kostum tiebreakerja. Edina razlika je v tem, da se v ta krog oblečejo samo ljudje v kravati (razen če drugi to želijo in so dobrodošli, preprosto ne morejo zmagati).

Kaj če nekdo traja predolgo?

Igralci morajo biti na zaslonu v petih minutah ali pa so diskvalificirani iz kroga. Če pa želite biti pri tem prijazni, jim podelite 10 sekund mirovanja, ko rečete, da je čas na zaslonu.