Vrhunska zbirka zabavnih zabavnih iger

Vrhunska zbirka zabavnih zabavnih iger za vsako priložnost!

Če načrtujete zabavo ali dogodek, boste verjetno potrebovali neke vrste zabavne igre ali dejavnosti. Zabavne igre so lahko tako preproste kot brezplačen tisk, ki ga pravkar natisnete, ali tako zapletene kot popolne na neverjetnih dirkah. To je vrhunska zbirka zabavnih zabavnih iger, ki jih lahko igrate za vsako priložnost, ki si jo lahko zamislite.

Ta zbirka zabavnih zabavnih iger vam bo ponudila nekaj za vsako priložnost, za vsako vrsto zabave in za vsako vrsto proračuna. Vse sem jih preizkusil in kot samooklicani strokovnjak za zabavne igre vam bom dal svoje nasvete in priporočila, katere zabavne igre kdaj igrati.

In če imate raje družabne igre, imam super vodnik po najboljših družabnih igrah tudi za skupine!

Potem je izbira odvisna od vas. Igrati ali ne igrati?

Kakšne zabavne igre obstajajo?

Običajno kategoriziram zabavne igre v eno od treh kategorij, odvisno od stopnje vključenosti vaših gostov. Priporočam, da glede na goste izberete vrsto zabavnih iger, ki jih boste igrali. Če gostite poročno prho za nevesto, ki ne ljubi iger, morda samo izberite eno ali dve pasivni ali tiskljivi igri. Če gostite družinsko srečanje, polno energičnih družinskih članov, vsekakor pojdite na aktivne zabavne igre.

1. Aktivne zabavne igre - to so tisti, ki bodo od gostov morali vstati in se gibati, biti interaktivni in se resnično vključiti v zabavne igre. Temu pravim 'all-in' igre.
  2. Zabavne igre za tiskanje - to so igre, ki jih prej natisnete svojim gostom. Potem jih lahko povabite, da sami zaključijo izpise med zabavo ali vsi skupaj.
  3. Pasivne zabavne igre - to so igre in dejavnosti, ki jih imate na zabavi, da jih gostje lahko opravijo. Stvari, kot je ugibanje števila predmetov v kozarcu, ugibanje stroškov predmeta itd. Gostje lahko igrajo ali ne igrajo po lastni izbiri.

Vse igre v tej objavi sem označil s stopnjo aktivnosti, priporočeno starostno skupino in količino priprav, potrebnih za igre. Upamo, da vam bo to pomagalo izbrati, katere igre najbolje ustrezajo vašemu dogodku.

Poskrbite, da boste to zbirko zabavnih zabavnih iger zaznamovali in pripnili!

Sezonske in praznične zabavne igre

To so igre za določene praznike in letne čase. Odlično se obnesejo kot zabavne igre v učilnicah, pisarniške zabave in celo srečanja družin v določeni sezoni.

Elf on the Shelf minute, da v njem igrate Play. Zabava. Pin. navdihnjene s številnimi idejami Elf on the Shelf iz Pinteresta in drugo minuto, da jih osvojite za božične ideje. Odlične zabavne igre za otroke, kot so marshmallow munch, ulov iz sladkarij in še več! In # 9 zveni popolnoma histerično.

Valentinovo igre

Minuta zaljubljenega za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Chick Flick Inspired Minute to Win It Games (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Ljubezenska zgodba za tiskanje (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Igra ljubezenske pesmi za tiskanje (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Več zabavnih iger za Valentinovo (različni, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Dan sv. Patrika

Zavihaj mavrico (za tiskanje, otroci, poljubno število ljudi)

Lov na leprechaun (tiskljivo / aktivno, otroci, poljubno število ljudi)

Minuta sv. Patrika za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Srečni valjar (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Pomladne in velikonočne igre

Ujemite korenje (tiskljivo / aktivno, otroci, 6 ali manj ljudi)

Velikonočni bonboni Bingo (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Velikonočna minuta za zmago (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Kreativne ideje za velikonočni jajc (aktiven, otroci, poljubno število ljudi)

Poletne igre

Igre na vodi na prostem (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Aktivne igre za otroke (aktiven, otroci, poljubno število ljudi)

Rdeči, beli in modri lov na smeti (za tiskanje, otroci, poljubno število ljudi)

Lov na lovce na piknike (za tiskanje, otroci, poljubno število ljudi)

Jesenske igre

Fall Minute to Win It Games (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Apple zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Igre na kocke Candy Apple (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Igre za noč čarovnic

Pustne igre Halloween (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Halloween zabavne igre za otroke (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Halloween Minute to Win It Games (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Noč čarovnic Lov lovcev (za tiskanje, otroci, posamezniki majhni skupini ljudi)

Zahvalne igre

Minuta za zahvalni dan za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Hvaležnost (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

natisljive igre potovanja za odrasle

Druge zahvalne igre za velike skupine (različni, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Lov na lovce na zahvalni dan, ki ga je mogoče natisniti (otroci, do 10 oseb)

Božične zabavne igre

Božična minuta za igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

25 najboljših božičnih zabav (različni, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Ujemanje božičnih voščilnic (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Božična voščilnica Balderdash (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Dragi Božiček (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Elf on the Shelf Party Games (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Božično ime, ki melodijo (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Desna leva pesmi za izmenjavo božičnih daril (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Kaos božične pesmi (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Božični film Bingo (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Igre za izmenjavo daril

12-dnevna igra izmenjave božičnih daril (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Srečna zadnja vrstica (pasivno, 12+, poljubno število ljudi)

Brezplačna igra za darilo za tiskanje (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Preklopi, ukradi, odmotaj kocke (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Izmenjava daril za glave ali repi (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Nikoli nisem kdaj zamenjal daril (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Decembrska igra s kockami (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Glasbena darila (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Silvestrske igre

Izberite pravo ločljivost (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Sedež za mizo (pasivno, najstniki +, poljubno število ljudi)

Silvestrski Sporcle (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Silvestrske trivia igre (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Novoletna minuta za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Zabavne zabavne igre za posebne dogodke

To so igre, ki bi jih igrali na določenem dogodku, na primer otroškem tušu. Veliko teh iger bi lahko tudi nekoliko spremenili, da bi delovale za katero koli stranko, tako da uporabite samo različne rekvizite in drugo ime.

20 smešnih iger za tuširanje dojenčkov, ki so tudi kot nalašč za škropljenje mamice, ki je že drugič!

Otroške igre s tušem

Baby Shower Minute za zmago v igrah (aktivne igre, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

20+ smešne igre za prhanje dojenčkov (različne igre, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Otroški tuš Bingo (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Baby Shower Points Poem (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Ime otroškega tuša That Tune (aktiven, najstnik +, skupina 8 ali več)

Rojstnodnevne zabavne igre

Desno, levo, jej (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Balon počil (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Neumno Smash (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Lov na rojstnodnevne zabave (aktiven, poljubna starost, posameznik ali manjša skupina)

50. rojstnodnevne zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Poročne tuš igre

Bridal Shower Minute za zmago v igrah (aktivne igre, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

23+ smešne igre za neveste s tušem (različne igre, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Ljubezenska zgodba, ki jo je mogoče printati poročni tuš (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Poročna igra tuša z ljubezensko pesmijo (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Dekliške igre

Dekliške igre (aktivni, odrasli, poljubno število ljudi)

Bachelorette Minute to Win It Games (aktivni, odrasli, poljubno število ljudi)

Diplomske zabavne igre

Diplomska minuta za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Druge diplomske igre + dejavnosti (različne dejavnosti, najstniki +, poljubno število ljudi)

Housewarming zabavne igre

Domače malenkosti (pasivno, najstniki +, poljubno število ljudi)

Spomin v sobi (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Obdrži svoj ključ (pasivno, najstniki +, poljubno število ljudi)

Housewarming Hunt (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Izberite ključ, kateri koli ključ (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Oskarjeve zabavne igre

Oskarji Bingo (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Out of the Box Oskar zabavna igra (aktiven, katere koli starosti, 6+ oseb)

Super Bowl zabavne igre

Komercialni bingo Super Bowl (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Super Bowl Minute za zmago v igrah (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

kaj pomeni številka 123

Nogometni Bingo (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Pripnite si nogomet v pokonci (aktiven, otroci, poljubno število ljudi)

Otroški lov na Super Bowl / Football Party Scavenger Hunt (aktivno, otroci, 5-10 otrok)

Zabavne zabavne igre za vse leto

Za razliko od prazničnih ali sezonskih dogodkov, ki so vezani na določen letni čas, so te zimzelene zabavne igre tiste, ki bi jih lahko igrali celo leto. Igrajte jih za rojstni dan, za dvorišče z žara ali za družinsko nočno selitev!

Igre za zabavo, ki je tematska

Lov na smeti v živalskem safariju (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

Avengers zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Veliki junak 6 Bingo (za tiskanje, katere koli starosti, poljubnega števila ljudi)

Črno-bele zabavne igre (različni, najstniki +, poljubno število ljudi)

Igre za kampiranje (različni, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Dinozaver Dig (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

Lov na dinozavre (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

Disneyjeva igra ujemanja (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

ZAMRZNJENE zabavne igre (aktivni, otroci, posamezniki ali majhne skupine)

Gilmore Girls Bingo (za tiskanje, najstniki +, poljubno število ljudi)

Goosebumps zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Igre lakote Zabavne igre (aktiven, najstniki +, poljubno število ljudi)

Lego zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Musical / Pitch Perfect Party Games (aktiven, najstniki +, 8+ oseb)

Poletne olimpijske zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Zimske olimpijske zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Princess zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Zabavne igre Star Wars (aktiven, otroci, poljubno število ljudi)

Neverjetna dirka superheroja (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Superherojske zabavne igre (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)

Karnevalske igre Midway Carneval Story (aktiven, poljubna starost, posameznik ali manjša skupina)

Mlade ženske cenijo minuto za zmago (aktiven, katere koli starosti, poljubno število ljudi)